Filmlerimiz

SİYAH İNCİNİN SIRRI

Yönetmenliğini Moğolistan’ın tanınmış isimlerinden Amartuvshin Tsolmon’un yaptığı, Türkiye’nin usta oyuncularından Toygun Ateş ve genç oyuncularından Mehmet Baştürk, Yavuz Ketenci ve Sinan Kaplaner de yer aldığı SİYAH İNCİNİN SIRRI yakında sinemalarda!

Araf 3: Cinler Kitabı

Araf 3: Cinler Kitabı, bir cin tarafından ele geçirilen kardeşini kurtarmak için çabalayan genç bir kadının yaşadıklarını konu ediyor. Arda, sekiz yaşındayken şeytana tapan güçlü bir cin tarafından ele geçirilir. Arda’nın ablası Nihal, kardeşini bu beladan kurtarmak için elinden geleni yapsa da bir sonuç elde edemez. Bir çözüm bulmak için her yolu deneyen Nİhal, kardeşini doktorlara, cinci hocalara götürse de değişen bir şey olmaz. Bu sırada genç kadın, içinde oldukça güçlü büyülerin yer aldığı Kitabü’l Azazil adında bir kitap olduğunu öğrenir. Kardeşini kurtarmak için içinde tehlikeli ve ölümcül büyüler bulunan kitabı ele geçiren Nihal, burada yazan bir büyüyü yapabilmek için sevgilisi ve iki yakın arkadaşından yardım ister. Bir evde toplanan dört genç, yaptıkları büyü ile Arda’yı kurtarmayı başarır. Ancak gençler, yaptıkları büyü ile bu güne kadar görülmüş en güçlü cinlerin serbest kalmasına neden olur.

4525  – Kusursuz Cinayet

Kanıt dizisinin yönetmeni ve senaristinin yeni sinema filmi 4525 Kusursuz Cinayet’te emniyet müdürlüğü cinayet masasından Mehmet komiser ve Yavuz başkomserin bir seri katilin peşine düştüğü filmimizde “Kanıt” dizisinin “Kusursuz cinayet yoktur.” sloganı bir kez daha hayat bulacak.